Aicinām Daugavpils ģimenes iesūtīt video dokumentālajai filmai

Daugavpils ģimenes ir aicinātas iesūtīt dažādu laiku video no personīgajiem arhīviem, kas glabā liecības par ģimenes tradīcijām, svētkiem un ikdienu. Ielūkojieties savos videoarhīvos, iespējams, tie glabā vērtīgu ne tikai jūsu ģimenes svētku, ikdienas vai tradīciju vēsturi, bet arī nozīmīgas kultūrvēsturiskas liecības!

Īpaši nozīmīgi būs senāki videoieraksti. Akceptēsim jebkāda formāta video. Ja vēlaties noskaidrot, vai jūsu videoieraksti, to saturs vai formāts ir atbilstoši, zvaniet vai rakstiet, mēs palīdzēsim.

Videomateriālus aicinām iesūtīt līdz 2022. gada 23. maijam uz e-pastu saknesunpedas@gmail.com vai nodot, tiekoties personīgi (vienoties par tikšanos, zvanot pa tālruni 27199046).

Visu videomateriālu izmantošanas un demonstrēšanas iespējas tiks saskaņotas ar to autoriem, slēdzot vienošanos par atļauju publicēt iesūtītos videomateriālus.

Labāko videomateriālu iesūtītāji saņems balvā kāda lielveikala dāvanu karti, bet projektam atbilstošākie fragmenti tiks iekļauti videofilmā, ko demonstrēsim Daugavpils pilsētas svētku laikā šī gada 3. – 4. jūnijā.

Atbalstiet šo iniciatīvu un kļūstiet par Daugavpils ģimeņu vērtību vēstnešiem un videofilmas līdzautoriem!

Videofilma tiks veidota projekta “Daugavpils ģimeņu saknes un pēdas”, ID Nr. 2022.LV/ĢDP/132, ietvaros.

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”.